Blacharstwo

Posiadamy duże doświadczenie oraz pełen zestaw urządzeń i narzędzi do profesjonalnego wykonania naprawy. Mamy do dyspozycji 5 stanowisk wyposażonych w ramy blacharskie pozwalające na szybką a zarazem W pełni mistrzowską naprawę karoserii samochodów powypadkowych.

Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem do pomiaru płyty podłogowej TOUCH Portable włoskiej firmy Spanesi. Touch za pomocą sond wykonuje pomiar karoserii samochodowej z dokładnością do 0,6 mm. Każdy kierowca, nie mający pewności co do stanu technicznego swego pojazdu lub chcący zakupić pojazd z tzw. „2-giej ręki” powinien wykonać pomiar dla własnego bezpieczeństwa. Tak precyzyjna kontrola daje 100% gwarancję, że pojazd jest bezpieczny w takim samym stopniu jak fabrycznie nowy.

Uszkodzenia karoserii to zawsze poważny problem. Niezależnie od tego, czy powstały w wyniku zdarzenia drogowego, czy też pod wpływem czasu w niektórych miejscach pojawiła się rdza, zwlekanie z dokonaniem naprawy wraz z eksploatacją auta będzie zwiększało problem, generując coraz większe koszty, które będziemy musieli ponieść, kiedy już zgłosimy się do warsztatu samochodowego. Dzięki sprawności i wieloletniemu doświadczeniu firma ASJ może zagwarantować Ci blacharstwo na najwyższym poziomie – bez niepotrzebnej zwłoki.

W naszym warsztacie działa pięć niezależnych stanowisk, dzięki czemu realizacja zleconych nam prac przebiega bardzo sprawnie. Zajmujemy się naprawami pokolizyjnymi na różną skalę – od drobnych wgnieceń po wymianę całych segmentów karoserii samochodowej. Prowadzimy również kompleksowe przeglądy blacharskie, które zalecamy szczególnie tym, którzy zakupili używane auto i chcieliby uzyskać kompleksowy zestaw informacji na temat stanu technicznego karoserii i podwozia, również pod kątem zamaskowanych usterek.

Kierowco- posiadasz samochód, którego stanu technicznego nie jesteś pewien? Przyjedź i sprawdź to!

Lakiernictwo

Naprawy lakiernicze są przeprowadzane w nowoczesnej bezpyłowej komorze lakierniczej. Od samego początku działalności używany ekologicznego systemu lakierów wodorozcieńczalnych! Posiadamy własną certyfikowaną, komputerową mieszalnię lakierów. Nasza doświadczona kadra lakierników przechodzi ustawicznie szkolenia w zakresie nowych technologii lakierniczych. Na kazdą usługę udzielamy gwarancji.

Wypadek drogowy, drobna stłuczka czy chwila nieuwagi – czasami trzeba naprawdę niewiele, aby spowodować widoczne uszkodzenia na karoserii samochodu. Jeśli chcesz, aby Twoje auto po uszkodzeniu wróciło do dawnego, nienagannego wyglądu i nie zgadzasz się na żadne kompromisy w tym zakresie, dobrze trafiłeś. Firma ASJ łączy blacharstwo samochodowe oraz profesjonalne naprawy lakiernicze w jednym warsztacie, dzięki czemu możemy sprawić, że po niefortunnym zdarzeniu nie zostanie nawet ślad.

Nasze usługi wykonujemy w specjalnej komorze bezpyłowej wyposażonej również w komputerowy mieszalnik, który pozwala nam z wysoką precyzją uzyskać pożądany przez klienta odcień. Dzięki temu możemy przywrócić oryginalny kolor auta po naprawach blacharskich nawet w sytuacji, gdy oryginalna barwa nie jest już dostępna w wersji fabrycznej. Zaawansowane lakiernictwo pozwala nam również realizować nietypowe zlecenia. Zamontowałeś w aucie część, która kolorem nie pasuje do reszty? A może chcesz zamówić niestandardowe malowanie? Skontaktuj się z nami i powiedz nam, jak ma wyglądać Twoja karoseria – a my zajmiemy się resztą!