Wulkanizacja i wyważanie kół

Jednym z najważniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów jest odpowiednia kondycja ogumienia i felg. Prawidłowo dobrane, dopasowane i wyważone opony z dobrym bieżnikiem wpływają na przyczepność oraz sterowność pojazdu. Dbając o koła, zmniejszasz ryzyko wpadnięcia w poślizg oraz utraty kontroli nad pojazdem w niekorzystnych warunkach!

Przygotowanie pojazdu do sezonu – koła są ważne!

Jedną z czołowych usług świadczonych przez nasz warsztat samochodowy jest wulkanizacja. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem Twojego auta do sezonu wiosenno-letniego oraz jesienno-zimowego poprzez wyważanie kół, naprawę oraz zmianę ogumienia wraz z montażem i demontażem kół na miejscu. Precyzyjnie dobierzemy opony, które będą idealnie pasowały do modelu Twojego auta – co zwiększy także komfort jazdy.

Wykonujemy prace wulkanizacyjne, naprawy oraz wyważanie zarówno na obręczach wykonanych ze stali, jak i aluminium. Prowadzimy także sprzedaż felg i opon – na miejscu możesz uzyskać fachowe doradztwo oraz najkorzystniejsze ceny.

Oferujemy:

– wyważanie kół
– montaż, demonataż kół
– sprzedaż opon i felg
– naprawa opon