Mechanika

Oferujemy usługi z zakresu:

– napraw układu hamulcowego
– napraw układu kierowniczego
– wymiany pasków rozrządu
– wymiany olei i płynów
– geometrii kół
– ustawienia świateł
– demontaż zapieczonych, urwanych wtryskiwaczy
– wykręcenie urwanej świecy żarowej
– wykręcenie urwanej śruby

w/w usługi jesteśmy w stanie wykonać. Działamy również mobilnie – istnieje opcja wykonania usługi u klienta.

Problemy z autem, nawet jeśli są błahe, nie powinny być ignorowane. Czasem drobna usterka samochodu może prowadzić do poważnych konsekwencji, jeśli nie zadbamy o jej szybkie usunięcie. Poważne awarie uniemożliwiające rozruch silnika mogą zdarzyć się również zupełnie niespodziewanie. W każdym z tych przypadków może wspomóc Cię Auto Serwis Jędrzejczak – nasza diagnostyka i mechanika samochodowa obejmuje szereg usług, które pozwolą przywrócić Twój pojazd do pełnej sprawności. 

W pracy z samochodami wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowe podejście – usuwamy nie tylko widoczne usterki, lecz także przeprowadzamy kontrolę sprawności innych układów, geometrii kół oraz świateł. Korzystając z usług naszych mechaników masz gwarancję, że przeprowadzona przez nas naprawa da długotrwałe efekty. Jeśli nie możesz samodzielnie doprowadzić auta do naszego warsztatu, dla nas to nie problem. Możemy dojechać na miejsce i przeprowadzić serwis u Ciebie lub udostępnić Ci profesjonalną pomoc drogową i pojazd holowniczy.

Elektromechanika

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym wdrożonym w naszej firmie jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem z zakresu elektroniki samochodowej Państwa auta.

Postępujący rozwój technologii w dziedzinie pojazdów otwiera przed kierowcami wiele możliwości, a coraz większa automatyzacja i kontrola układów samochodu zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Korzyści te są dla nas dostępne jedynie pod warunkiem, że auto jest utrzymane w pełnej sprawności. Elektromechanika to bardzo ważna część usług, jakie oferuje Auto Serwis Jędrzejczak. Dzięki nowoczesnym sprzętom posiadamy szerokie możliwości w zakresie diagnozowania problemów z przewodami i podzespołami oraz bezpiecznej wymiany niesprawnych elementów. 

Zakres napraw, który możemy przeprowadzić to między innymi: 

– diagnostyka i przeprowadzenie pomiarów, 

– naprawa alternatorów i rozruszników, 

– montaż alarmu samochodowego, 

– serwis klimatyzacji. 

Elektronika samochodowa jest bardzo szeroką dziedziną, dlatego nie ograniczamy się do konkretnego zakresu usług. Istnieje wiele problemów, które mogą wymagać interwencji w tej dziedzinie, jak na przykład nietypowe problemy z oświetleniem. Do każdego problemu z autem podchodzimy indywidualnie, stosując nowoczesne urządzenia pomiarowo-kontrolne do wykrywania usterek.