Diagnostyka i naprawa klimatyzacji samochodowych

Odpowiedni komfort podróżowania ma ogromne znaczenie. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia współczesnych samochodów jest A/C – bez niej trudno jest wyobrazić sobie długą podróż w letni dzień. Jak każda z instalacji, wymaga ona cyklicznego nabijania i odgrzybiania – aby korzystanie z systemu było nie tylko wygodne, ale też bezpieczne.

Jedną ze specjalności naszego warsztatu jest diagnostyka oraz naprawa klimatyzacji samochodowych. Dokonujemy wymian zużytych bądź uszkodzonych części, aby ograniczyć spalanie Twojego auta i zapewnić nieprzerwaną pracę układu.

Sugeruje się, aby diagnostykę i naprawę klimatyzacji w autach przeprowadzać raz do roku – najlepiej przed rozpoczęciem sezonu letniego. Jednym ze sposobów na wyeliminowanie szkodliwych drobnoustrojów zalegających w układzie, pozbycie się przykrego zapachu i odgrzybienie instalacji jest ozonowanie, które także wykonasz u nas!

Umów się na wizytę już dziś i zadbaj o najwyższy komfort podróży – swój oraz pasażerów.

Nasze usługi:

– naprawa i diagnostyka klimatyzacji samochodowych- napełnianie i regeneracja czynnika chłodniczego
– odgrzybianie i czyszczenie
– ozonowanie
– czyszczenie klimatyzacji ozonem, które oprócz eliminacji nieprzyjemnych zapachów zapewnia pozbycie się wirusów, grzybów, bakterii i roztoczy
– mycie parownika klimatyzacji